Tops 62304 Filler Paper

Roll over image to zoom in
Login to View Prices
Tops 62304 Filler Paper – 100 Sheets – 0.31″ Ruled – Ruled Red Margin – 20 lb Basis Weight – 5 1/2″ x 8 1/2″ – Bright White Paper – Heavyweight – 100 / Pack
Additional information
| Brand | TOPS Products |
|---|---|
| Product Type | Refill Writing Sheet |
| Sheet Size | 5 1/2" x 8 1/2" |
| Sheet Color | Bright White |
| Basis Weight | 20 lb |
| Number Of Sheets | 100 |
| Front Lines Space | 0.31" |
| Margin Color | Red |
| Margin Rule Type | Ruled |
| Country Of Origin | Vietnam |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | TOPS |
| Features | Heavyweight |
| Manufacturer | TOPS Products |
| Product Model | 62304 |
| Product Name | 3-hole Punched College-ruled Filler Paper |
| Manufacturer Part Number | 62304 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Three-hole punched filler paper is the perfect surface for any writing instrument – pen, pencil or marker. Three-hole punched edge fits all standard, three-ring binders. Each letter-size sheet is college-ruled with a red margin.</p> |
| Packaged Quantity | 100 / Pack |









