Replacement Ink Pad for 2000PLUS 1SI50P, 2.81″ x 0.25″, Blue
Login to View Prices
96 in stock
SKU:
COS065477
Categories: Office, Stamps & Stamp Supplies
Changing ink pads is easy with this snap in, snap out cartridge style. Delivers up to 5,000 impressions.
Additional information
| Weight | 0.0150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.00 × 1.58 × 0.35 in |
| Ink Color(s) | Blue |
| Pad Size (Depth) | 0.25" |
| Ship Class Code | M |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Stamp Pads Type | Inked Replacement |
| Ink Pad Type | Cartridge |
| Global Product Type | Replacement Inked Cartridges |
| Pad Size (Width) | 2.81" |
| Size | 2.81" x 0.25" |
| Refill(s) For | 2000 PLUS® 1SI50P |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 039956654777 |
| MPN | COS065477 |
| Brand | COSCO 2000PLUS® |
Be the first to review “Replacement Ink Pad for 2000PLUS 1SI50P, 2.81″ x 0.25″, Blue” Cancel reply










Reviews
There are no reviews yet.