Short replacement finger strap for RS409/RS419 6inch
Additional information
| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.80 × 0.70 in |
| Length | 1.9" |
| Manufacturer Website Addres | |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Type | Ring Strap |
| Compatibility | Zebra RS409/RS419 6inch |
| Packaged Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0 |
| MPN | 21-93022-03R |
| Brand | Zebra |












Reviews
There are no reviews yet.