RS5000 Standard Spare Finger Strap Single Pack
- Prevents dropping your device and keep them safe
- black color gives a classy look and complements to the device
Additional information
| Weight | 0.0700 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.50 × 0.70 in |
| Compatibility | Zebra RS5000 Scanner<br /> <p></p> |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
| Manufacturer Website Addres | |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Length | 2.2" |
| TAA Compliant | No |
| Product Type | Finger Strap |
| Product Color | Black |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0 |
| MPN | SG-NGRS-SFSVS-01R |
| Brand | Zebra |












Reviews
There are no reviews yet.