Genuine Joe 2-Ply Jumbo Roll Dispenser Bath Tissue

Roll over image to zoom in
Login to View Prices
Genuine Joe 2-ply Jumbo Roll Dispenser Bath Tissue
Genuine Joe 2-ply Jumbo Roll Dispenser Bath Tissue – 2 Ply – 3.30″ x 650 ft – White – Nonperforated, Unscented – For Restroom – 12 / Carton
Additional information
| Product Type | Bathroom Tissue |
|---|---|
| Full Size | 3.30" x 650 ft |
| Basis Weight | 18.20 lb |
| Compatible Dispenser | <p>Wisconsin Tissue Dispenser</p> |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | United States |
| Core Diameter | 3.30" |
| Number Of Plys | 2 |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Genuine Joe |
| Features | Unscented |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Product Name | 2-ply Jumbo Roll Dispenser Bath Tissue |
| Application/Usage | Restroom |
| Manufacturer Part Number | 2565012 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Jumbo roll of bath tissue is ideal for high-traffic restrooms. Two-ply tissue is nonperforated and will fit in standard, jumbo bathroom-tissue dispensers. Bath tissue is unscented.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Carton |








Reviews
There are no reviews yet.