Gardetto’s Snack Mix, Original Flavor, 5.5 oz Bag, 7/Box
Login to View Prices
88 in stock
SKU:
AVTSN14868
Categories: Food, Food Service
A mix of several snack foods with a hearty texture and robust flavor.Note: This is a non-returnable item.
Additional information
| Weight | 3.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.62 × 5.62 × 7.12 in |
| Flavor | Original |
| Ship Class Code | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Contains Dairy | Yes |
| Product Packaging | Bag |
| Capacity (Weight) | 5.5 oz |
| Global Product Type | Crackers |
| Food Type | Crackers |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 016000166196 |
| MPN | GEM14868 |
| Brand | General Mills |
Be the first to review “Gardetto’s Snack Mix, Original Flavor, 5.5 oz Bag, 7/Box” Cancel reply







Reviews
There are no reviews yet.