CEP Riviera Pack Magazine Racks – Multicolor – Plastic – 1 Carton
Additional information
| Brand | CEP |
|---|---|
| Product Type | Magazine File |
| Product Color | Multicolor |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | France |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 12.2" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 10.6" |
| Brand Name | CEP |
| Features | Handle |
| Manufacturer | CEP |
| Product Name | Riviera Pack Magazine Racks |
| Product Line | Riviera |
| Manufacturer Part Number | 1067450511 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>The Riviera Pack of Magazine Racks features five assorted colors for fast, efficient sorting. Solid walls are highlighted by a contrasting finish to complement its sleek style. Versatile design allows you to store up to 700 letter-size sheets vertically or horizontally per rack. The handle provides an excellent grip to move easily within the room. Retaining wall lip facilitates the easy storage or retrieval of records.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Carton |











