Business Source Electric Adjustable 3-hole Punch – 3 Punch Head(s) – 30 Sheet of 20lb Paper – 1/4″ Punch Size – 17.8″ x 5.3″ x 8.3″ – Gray
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Electric Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Gray |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 3 |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 30 Sheet of 20lb Paper |
| Height | 8.3" |
| Width | 17.8" |
| Depth | 5.3" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Adjustable Hole Positioning Guide |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Electric Adjustable 3-hole Punch |
| Manufacturer Part Number | 62901 |
| Marketing Information | Electric hole punch drills two or three 1/4" holes in up to 30 sheets of 20 lb. paper. Easily adjust from the two-hole to the three-hole punch position. Plastic paper guide is adjustable. <p><a id="gfk-spex-minisite" rel="nofollow" href="javascript:void(0)" onclick="javascript:window.open('//content.etilize.com/mini-site/en_us/1021069972.html', '_blank', 'height=800, width=780, resizable=yes, scrollbars=yes, toolbar=no, menubar=no, location=no, directories=no, status=no'), return false, ">More from the Manufacturer</a></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Electric Adjustable 3-hole Punch – 3 Punch Head(s) – 30 Sheet of 20lb Paper – 1/4″ Punch Size – 17.8″ x 5.3″ x 8.3″ – Gray
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Electric Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Gray |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 3 |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 30 Sheet of 20lb Paper |
| Height | 8.3" |
| Width | 17.8" |
| Depth | 5.3" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Adjustable Hole Positioning Guide |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Electric Adjustable 3-hole Punch |
| Manufacturer Part Number | 62901 |
| Marketing Information | Electric hole punch drills two or three 1/4" holes in up to 30 sheets of 20 lb. paper. Easily adjust from the two-hole to the three-hole punch position. Plastic paper guide is adjustable. <p><a id="gfk-spex-minisite" rel="nofollow" href="javascript:void(0)" onclick="javascript:window.open('//content.etilize.com/mini-site/en_us/1021069972.html', '_blank', 'height=800, width=780, resizable=yes, scrollbars=yes, toolbar=no, menubar=no, location=no, directories=no, status=no'), return false, ">More from the Manufacturer</a></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Electric Adjustable 3-hole Punch – 3 Punch Head(s) – 30 Sheet of 20lb Paper – 1/4″ Punch Size – 17.8″ x 5.3″ x 8.3″ – Gray
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Electric Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Gray |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 3 |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 30 Sheet of 20lb Paper |
| Height | 8.3" |
| Width | 17.8" |
| Depth | 5.3" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Adjustable Hole Positioning Guide |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Electric Adjustable 3-hole Punch |
| Manufacturer Part Number | 62901 |
| Marketing Information | Electric hole punch drills two or three 1/4" holes in up to 30 sheets of 20 lb. paper. Easily adjust from the two-hole to the three-hole punch position. Plastic paper guide is adjustable. <p><a id="gfk-spex-minisite" rel="nofollow" href="javascript:void(0)" onclick="javascript:window.open('//content.etilize.com/mini-site/en_us/1021069972.html', '_blank', 'height=800, width=780, resizable=yes, scrollbars=yes, toolbar=no, menubar=no, location=no, directories=no, status=no'), return false, ">More from the Manufacturer</a></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Electric Adjustable 3-hole Punch – 3 Punch Head(s) – 30 Sheet of 20lb Paper – 1/4″ Punch Size – 17.8″ x 5.3″ x 8.3″ – Gray
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Electric Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Gray |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 3 |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 30 Sheet of 20lb Paper |
| Height | 8.3" |
| Width | 17.8" |
| Depth | 5.3" |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Adjustable Hole Positioning Guide |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Electric Adjustable 3-hole Punch |
| Manufacturer Part Number | 62901 |
| Marketing Information | Electric hole punch drills two or three 1/4" holes in up to 30 sheets of 20 lb. paper. Easily adjust from the two-hole to the three-hole punch position. Plastic paper guide is adjustable. <p><a id="gfk-spex-minisite" rel="nofollow" href="javascript:void(0)" onclick="javascript:window.open('//content.etilize.com/mini-site/en_us/1021069972.html', '_blank', 'height=800, width=780, resizable=yes, scrollbars=yes, toolbar=no, menubar=no, location=no, directories=no, status=no'), return false, ">More from the Manufacturer</a></p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |

















