Business Source Three-hole Heavy-duty Punch – 3 Punch Head(s) – 40 Sheet of 20lb Paper – 9/32″ Punch Size – Black
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 3 |
| Punch Size | 9/32" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 40 Sheet of 20lb Paper |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Paper Guide |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Three-hole Heavy-duty Punch |
| Manufacturer Part Number | 62897 |
| Marketing Information | <p>Three-hole Heavy-duty Punch features three adjustable hole positions and soft pad grip. Use to drill 9/32" holes in up to 40 sheets of 20 lb. paper. Hole punch also features a paper guide.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Three-hole Heavy-duty Punch – 3 Punch Head(s) – 40 Sheet of 20lb Paper – 9/32″ Punch Size – Black
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 3 |
| Punch Size | 9/32" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 40 Sheet of 20lb Paper |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Paper Guide |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Three-hole Heavy-duty Punch |
| Manufacturer Part Number | 62897 |
| Marketing Information | <p>Three-hole Heavy-duty Punch features three adjustable hole positions and soft pad grip. Use to drill 9/32" holes in up to 40 sheets of 20 lb. paper. Hole punch also features a paper guide.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Three-hole Heavy-duty Punch – 3 Punch Head(s) – 40 Sheet of 20lb Paper – 9/32″ Punch Size – Black
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 3 |
| Punch Size | 9/32" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 40 Sheet of 20lb Paper |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Paper Guide |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Three-hole Heavy-duty Punch |
| Manufacturer Part Number | 62897 |
| Marketing Information | <p>Three-hole Heavy-duty Punch features three adjustable hole positions and soft pad grip. Use to drill 9/32" holes in up to 40 sheets of 20 lb. paper. Hole punch also features a paper guide.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Three-hole Heavy-duty Punch – 3 Punch Head(s) – 40 Sheet of 20lb Paper – 9/32″ Punch Size – Black
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 3 |
| Punch Size | 9/32" |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 40 Sheet of 20lb Paper |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Paper Guide |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Three-hole Heavy-duty Punch |
| Manufacturer Part Number | 62897 |
| Marketing Information | <p>Three-hole Heavy-duty Punch features three adjustable hole positions and soft pad grip. Use to drill 9/32" holes in up to 40 sheets of 20 lb. paper. Hole punch also features a paper guide.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |








