Table Set Plastic Banquet Roll, Table Cover, 40″ x 100 ft, White
Login to View Prices
Cut to fit table. Covers up to ten or eleven 8-ft. banquet tables, allowing for a 6″ drape at each end.
Additional information
| Weight | 3.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.00 × 3.00 × 3.00 in |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Shape | Rectangular |
| Length | 100 ft |
| Width | 40" |
| Global Product Type | Plastic Tablecloths |
| Material(s) | Plastic |
| Color(s) | White |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| Ship Class Code | D |
| UPC | 077218401271 |
| MPN | I4010WH |
| Brand | Tablemate® |








Reviews
There are no reviews yet.