Self-Adhesive Wire Clips, Black, 6/Pack
Login to View Prices
334 in stock
SKU:
MAS00204
Categories: Batteries & Electrical Supplies, Technology
Keep wires tangle free and safely out of the way by directing them around corners or at any angle. Self-adhesive backing for easy application.
Additional information
| Weight | 0.1110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7.00 × 4.30 × 1.30 in |
| Ship Class Code | H |
| Global Product Type | Cord & Cable Straps/Ties |
| Closure Type | Locking Latch |
| Height | 1" |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Depth | 0.75" |
| Color(s) | Black |
| Cable Management Type | Clip |
| Color Family | Black |
| Width | 1.25" |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 034238002048 |
| MPN | 00204 |
| Brand | Cord Away® |
Be the first to review “Self-Adhesive Wire Clips, Black, 6/Pack” Cancel reply












Reviews
There are no reviews yet.