Sandwich Cracker, Club and Cheddar, 8 Cracker Snack Pack, 12/Box
Login to View Prices
A snack can be the ideal solution to a busy day. These snacks come individually packaged so you can take them when you’re on the move.Note: This is a non-returnable item.
Additional information
| Weight | 1.4800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10.18 × 6.88 × 1.75 in |
| Capacity (Weight) | 1.8 oz |
| Compliance Standards | Kosher Certified |
| Ship Class Code | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Kosher | Yes |
| Product Packaging | Pack |
| Global Product Type | Crackers |
| Food Type | Crackers |
| Flavor | Club & Cheddar Cheese |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 030100211631 |
| MPN | KEE21161 |
| Brand | Keebler® |










Reviews
There are no reviews yet.