Rubbermaid Commercial Deluxe Carry Caddy – 15″ Length x 10.9″ Width x 7.4″ Height – Black
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Cart Caddy |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 7.4" |
| Width | 10.9" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Heavy Duty |
| Length | 15" |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Deluxe Carry Caddy |
| Product Line | Deluxe |
| Manufacturer Part Number | 3154-88 BLA |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>All-purpose caddy is perfect for carrying tools or cleaning supplies. It conveniently fits on cleaning and housekeeping carts. Heavy-duty construction securely holds up to eight 32 oz. spray bottles and other common cleaning tools. Ergonomic handle design provides comfortable fit.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Rubbermaid Commercial Deluxe Carry Caddy – 15″ Length x 10.9″ Width x 7.4″ Height – Black
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Cart Caddy |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 7.4" |
| Width | 10.9" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Heavy Duty |
| Length | 15" |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Deluxe Carry Caddy |
| Product Line | Deluxe |
| Manufacturer Part Number | 3154-88 BLA |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>All-purpose caddy is perfect for carrying tools or cleaning supplies. It conveniently fits on cleaning and housekeeping carts. Heavy-duty construction securely holds up to eight 32 oz. spray bottles and other common cleaning tools. Ergonomic handle design provides comfortable fit.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Rubbermaid Commercial Deluxe Carry Caddy – 15″ Length x 10.9″ Width x 7.4″ Height – Black
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Cart Caddy |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 7.4" |
| Width | 10.9" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Heavy Duty |
| Length | 15" |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Deluxe Carry Caddy |
| Product Line | Deluxe |
| Manufacturer Part Number | 3154-88 BLA |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>All-purpose caddy is perfect for carrying tools or cleaning supplies. It conveniently fits on cleaning and housekeeping carts. Heavy-duty construction securely holds up to eight 32 oz. spray bottles and other common cleaning tools. Ergonomic handle design provides comfortable fit.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |




