Pacon College-Ruled Filler Paper – 500 Sheets – Ruled Red Margin – 3 Hole(s) – 8 1/2″ x 11″ – White Paper – Smooth, Hole-punched, Recyclable – 1 Pack
Additional information
| Brand | Pacon Corporation |
|---|---|
| Product Type | Filler Paper |
| Sheet Size | 8 1/2" x 11" |
| Number Of Holes Punched | 3 |
| Sheet Color | White |
| Number Of Sheets | 500 |
| Margin Color | Red |
| Margin Rule Type | Ruled |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Pacon |
| Features | Recyclable |
| Manufacturer | Pacon Corporation |
| Product Name | College-Ruled Filler Paper |
| Manufacturer Part Number | P2405 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Quality filler paper is great for all your home, office and classroom needs. Smooth white paper is well-suited for note-taking and compositions. Paper is college-ruled with 9/32" spacing and a red margin on both sides. It is three-hole punched so you can easily store in standard three-ring binders and remove when necessary. Paper is recyclable. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
Pacon College-Ruled Filler Paper – 500 Sheets – Ruled Red Margin – 3 Hole(s) – 8 1/2″ x 11″ – White Paper – Smooth, Hole-punched, Recyclable – 1 Pack
Additional information
| Brand | Pacon Corporation |
|---|---|
| Product Type | Filler Paper |
| Sheet Size | 8 1/2" x 11" |
| Number Of Holes Punched | 3 |
| Sheet Color | White |
| Number Of Sheets | 500 |
| Margin Color | Red |
| Margin Rule Type | Ruled |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Pacon |
| Features | Recyclable |
| Manufacturer | Pacon Corporation |
| Product Name | College-Ruled Filler Paper |
| Manufacturer Part Number | P2405 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Quality filler paper is great for all your home, office and classroom needs. Smooth white paper is well-suited for note-taking and compositions. Paper is college-ruled with 9/32" spacing and a red margin on both sides. It is three-hole punched so you can easily store in standard three-ring binders and remove when necessary. Paper is recyclable. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
Pacon College-Ruled Filler Paper – 500 Sheets – Ruled Red Margin – 3 Hole(s) – 8 1/2″ x 11″ – White Paper – Smooth, Hole-punched, Recyclable – 1 Pack
Additional information
| Brand | Pacon Corporation |
|---|---|
| Product Type | Filler Paper |
| Sheet Size | 8 1/2" x 11" |
| Number Of Holes Punched | 3 |
| Sheet Color | White |
| Number Of Sheets | 500 |
| Margin Color | Red |
| Margin Rule Type | Ruled |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Pacon |
| Features | Recyclable |
| Manufacturer | Pacon Corporation |
| Product Name | College-Ruled Filler Paper |
| Manufacturer Part Number | P2405 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Quality filler paper is great for all your home, office and classroom needs. Smooth white paper is well-suited for note-taking and compositions. Paper is college-ruled with 9/32" spacing and a red margin on both sides. It is three-hole punched so you can easily store in standard three-ring binders and remove when necessary. Paper is recyclable. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
Pacon College-Ruled Filler Paper – 500 Sheets – Ruled Red Margin – 3 Hole(s) – 8 1/2″ x 11″ – White Paper – Smooth, Hole-punched, Recyclable – 1 Pack
Additional information
| Brand | Pacon Corporation |
|---|---|
| Product Type | Filler Paper |
| Sheet Size | 8 1/2" x 11" |
| Number Of Holes Punched | 3 |
| Sheet Color | White |
| Number Of Sheets | 500 |
| Margin Color | Red |
| Margin Rule Type | Ruled |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Pacon |
| Features | Recyclable |
| Manufacturer | Pacon Corporation |
| Product Name | College-Ruled Filler Paper |
| Manufacturer Part Number | P2405 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Quality filler paper is great for all your home, office and classroom needs. Smooth white paper is well-suited for note-taking and compositions. Paper is college-ruled with 9/32" spacing and a red margin on both sides. It is three-hole punched so you can easily store in standard three-ring binders and remove when necessary. Paper is recyclable. <br /> <p><br /></p> |
| Packaged Quantity | 1 Pack |











