Menu Holder For 8.5 x 11 Menus, Portrait Orientation 4-View, 9.6 x 11.9, Clear/Black/Silver
Login to View Prices
480 in stock
SKU:
EXOSPLSMENU41PK
Categories: Food Service, Table Service
Perfect for use in restaurants, cafes, bars and more. Menu slides in easily. Clear plastic cover protects the item on display from stains and tears. Anti-glare viewing window material.
Additional information
| Weight | 0.2750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.33 × 9.83 × 0.47 in |
| Height | 11.9" |
| Color(s) | Clear/Black/Silver |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Ship Class Code | M |
| Insert Size | 8.5" x 11" |
| Special Features | Portrait Orientation 4-View |
| Width | 9.6" |
| For Use With | Menus |
| Global Product Type | Foodservice Menu Holders |
| Material(s) | Plastic |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 840312309879 |
| MPN | SPLS-MENU4-1PK |
| Brand | Excello Global Products® |
Be the first to review “Menu Holder For 8.5 x 11 Menus, Portrait Orientation 4-View, 9.6 x 11.9, Clear/Black/Silver” Cancel reply












Reviews
There are no reviews yet.