Lysol Crisp Linen Disinfectant Spray
Login to View Prices
46 in stock
SKU:
GJO18414CT
Categories: Brooms, Dusters & Accessories, Brushes & Dusters
Genuine Joe Hand Held Grout Brush – Nylon Bristle – 8″ Handle Length – Plastic Handle – 24 / Carton – Black, White
Additional information
| Weight | 19.2500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11.50 × 10.30 × 8.60 in |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Assembly Required | Attribute8Value |
| Brand Name | Attribute9Value |
| Recycled | Attribute7Value |
| Country of Origin | Mexico |
| Attribute3Name | Nylon |
| Attribute16Name | <p>Hand Held Grout Brush features a strong, contoured handle made of plastic for a better grip and easier grout cleaning. Shape makes it perfect for corners and hard-to-reach areas. Nylon bristles are durable than other bristles for longer-lasting cleaning. Hang hole in handle allows easy storage.</p> |
| Attribute14Name | 18414CT |
| Handle Length | 8" |
| Attribute13Name | Grout |
| Attribute12Name | Hand Held Grout Brush |
| Attribute2Name | Plastic |
| Attribute1Name | Brush |
| Attribute17Name | 24 / Carton |
| Features | Attribute10Value |
| Attribute11Name | Genuine Joe |
| Attribute15Name | |
| UPC | #N/A |
| MPN | 79329CT |
| Brand | Genuine Joe |
Be the first to review “Lysol Crisp Linen Disinfectant Spray” Cancel reply















Reviews
There are no reviews yet.