Lorell Black Meshwire Business Card Holder

Roll over image to zoom in
Login to View Prices
Lorell Black Mesh/Wire Business Card Holder – 1.8″ x 3.9″ x 2.8″ x – Steel – 1 Each – Black
Additional information
| Brand | Lorell |
|---|---|
| Product Type | Business Card Holder |
| Additional Warranty Informati | <p>FIVE YEAR LIMITED</p> |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 2.8" |
| Brand Name | Lorell |
| Manufacturer | Lorell |
| Product Name | Black Mesh/Wire Business Card Holder |
| Product Line | Black Mesh/Wire |
| Manufacturer Part Number | 84151 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Business card holder offers an elegant way to showcase your contact information for visitors. The zig-zag style from front to back delivers a stable display. Steel mesh features double-rimmed, smooth edges and a powder-coat finish. Business card holder is recyclable.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 5 Year |







