Kantek Business Card Holder – 2.3″ x 4.4″ x 1.8″ x – Aluminum – 1 Each – Aluminum
Additional information
| Brand | Kantek, Inc |
|---|---|
| Product Type | Card Holder |
| Additional Warranty Informati | <p>ONE YEAR LIMITED WARRANTY.</p> |
| Product Color | Aluminum |
| Product Material | Aluminum |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 1.8" |
| Brand Name | Kantek |
| Manufacturer | Kantek, Inc |
| Product Model | BA330 |
| Product Name | Business Card Holder |
| Manufacturer Part Number | BA330 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Business card holder accommodates up to 80 business cards. Angled open design offers easy access. Handcrafted desk accessory is made of acrylic and aluminum.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |










