Impact Lock-In Sign – 1 Each – 10″ Width x 14″ Height – Rectangular Shape – Red
Additional information
| Brand | Impact Products |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Color | Red |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Rectangular |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 14" |
| Width | 2001-10-01T05:00:00.000Z |
| Depth | 2.5" |
| Brand Name | Impact |
| Manufacturer | Impact Products |
| Product Name | Lock-In Sign |
| Manufacturer Part Number | 26401 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Lock-in sign features a bright-red design to ensure your message stands out when mounted atop a four-sided floor sign. 8" square space provides plenty of room to place message labels or signage. Sign is designed for 25" and 36" four-sided cones (sold separately).</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Weight (Approximate) | 1 lb |













