Seco Sign Holder – 11″ Width x 14″ Height – Rectangular Shape – Black
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangular |
| Height | 14" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Seco |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Sign Holder |
| Application/Usage | Poster |
| Manufacturer Part Number | SN1114BLACK |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>With do-it-yourself framing, this Classic Snap Frame offers a solution to expensive professional framing. Elegant frame comes in a 25mm finished profile (1") and a black finish. It is great for posting notices, workplace posters, artwork and more.</p> |
Seco Sign Holder – 11″ Width x 14″ Height – Rectangular Shape – Silver
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Color | Silver |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangular |
| Height | 14" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Seco |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Sign Holder |
| Application/Usage | Poster |
| Manufacturer Part Number | SN1114-SV |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>With do-it-yourself framing, this Classic Snap Frame offers a solution to expensive professional framing. Elegant frame comes in a 25mm finished profile (1") and a black finish. It is great for posting notices, workplace posters, artwork and more.</p> |
Seco Sign Holder – 11″ Width x 17″ Height – Rectangular Shape – Black
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Color | Black |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangular |
| Height | 17" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Seco |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Sign Holder |
| Application/Usage | Poster |
| Manufacturer Part Number | SN1117BLACK |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>With do-it-yourself framing, this Classic Snap Frame offers a solution to expensive professional framing. Elegant frame comes in a 25mm finished profile (1") and a black finish. It is great for posting notices, workplace posters, artwork and more.</p> |
Seco Sign Holder – 11″ Width x 17″ Height – Rectangular Shape – Silver
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Color | Silver |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangular |
| Height | 17" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Seco |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Sign Holder |
| Application/Usage | Poster |
| Manufacturer Part Number | SN1117-SV |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>With do-it-yourself framing, this Classic Snap Frame offers a solution to expensive professional framing. Elegant frame comes in a 25mm finished profile (1") and a black finish. It is great for posting notices, workplace posters, artwork and more.</p> |
Seco Sign Holder – 8.5″ Width x 11″ Height – Rectangular Shape – Black
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Color | Black |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Width | 8.5" |
| Brand Name | Seco |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Sign Holder |
| Application/Usage | Poster |
| Manufacturer Part Number | SN8511BLACK |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>With do-it-yourself framing, this Classic Snap Frame offers a solution to expensive professional framing. Elegant frame comes in a 25mm finished profile (1") and a black finish. It is great for posting notices, workplace posters, artwork and more.</p> |








































