Golite nu-dell Wall Sign Holder – 1 Each – 11″ Width x 17″ Height – Rectangular Shape – Pre-drilled – Acrylic – Clear
Additional information
| Brand | Nu-Dell Manufacturing Company, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Material | Acrylic |
| Color Details | Clear Holder |
| Country Of Origin | Taiwan |
| Shape | Rectangular |
| Orientation | Vertical |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 17" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Golite nu-dell |
| Features | Pre-drilled |
| Length | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Manufacturer | Nu-Dell Manufacturing Company, Inc |
| Product Name | Wall Sign Holder |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Application/Usage | Notice |
| Manufacturer Part Number | +038017-01-01T00:00:00.000Z |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Vertical sign holder delightfully displays your sign anywhere on a wall. Pre-drilled holes in the frame allow you to easily attach the frame in an appropriate location. Clear plastic holder is perfect for displaying signs, pictures, notices and more.</p> |
| Material Details | Acrylic Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Golite nu-dell Wall Sign Holder – 1 Each – 11″ Width x 17″ Height – Rectangular Shape – Pre-drilled – Acrylic – Clear
Additional information
| Brand | Nu-Dell Manufacturing Company, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Material | Acrylic |
| Color Details | Clear Holder |
| Country Of Origin | Taiwan |
| Shape | Rectangular |
| Orientation | Vertical |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 17" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Golite nu-dell |
| Features | Pre-drilled |
| Length | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Manufacturer | Nu-Dell Manufacturing Company, Inc |
| Product Name | Wall Sign Holder |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Application/Usage | Notice |
| Manufacturer Part Number | +038017-01-01T00:00:00.000Z |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Vertical sign holder delightfully displays your sign anywhere on a wall. Pre-drilled holes in the frame allow you to easily attach the frame in an appropriate location. Clear plastic holder is perfect for displaying signs, pictures, notices and more.</p> |
| Material Details | Acrylic Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Golite nu-dell Wall Sign Holder – 1 Each – 11″ Width x 17″ Height – Rectangular Shape – Pre-drilled – Acrylic – Clear
Additional information
| Brand | Nu-Dell Manufacturing Company, Inc |
|---|---|
| Product Type | Sign Holder |
| Product Material | Acrylic |
| Color Details | Clear Holder |
| Country Of Origin | Taiwan |
| Shape | Rectangular |
| Orientation | Vertical |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 17" |
| Width | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Brand Name | Golite nu-dell |
| Features | Pre-drilled |
| Length | 2001-09-01T05:00:00.000Z |
| Manufacturer | Nu-Dell Manufacturing Company, Inc |
| Product Name | Wall Sign Holder |
| Mount Type | Wall Mountable |
| Application/Usage | Notice |
| Manufacturer Part Number | +038017-01-01T00:00:00.000Z |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Vertical sign holder delightfully displays your sign anywhere on a wall. Pre-drilled holes in the frame allow you to easily attach the frame in an appropriate location. Clear plastic holder is perfect for displaying signs, pictures, notices and more.</p> |
| Material Details | Acrylic Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |











