Creativity Street Single Sided Self Portrait Mirror – 8.50″ Width – 1 Each
Additional information
| Brand | Pacon Corporation |
|---|---|
| Product Type | Mirror |
| Country Of Origin | China |
| Orientation | Portrait |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 2001-11-01T06:00:00.000Z |
| Width | 8.5" |
| Depth | 0.1" |
| Brand Name | Creativity Street |
| Features | Scratch Resistant |
| Manufacturer | Pacon Corporation |
| Product Name | Single Sided Self Portrait Mirror |
| Application/Usage | Classroom |
| Manufacturer Part Number | 2803 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This scratch-resistant mirror is great for self-portraits or speech therapy. Durable acrylic is 2mm thick. Single-sided mirror measures 8-1/2" wide x 11" high with a 3" wide base. It is perfect for classroom use.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Size | 8.50" Width |









