Lorell Pine Wood Shelf Mirror – 4″ Length – Brown – 1 Each
Additional information
| Brand | Lorell |
|---|---|
| Product Type | Mirror |
| Country Of Origin | Canada |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Frame Material | Pine Wood |
| Height | 37.5" |
| Width | 20.8" |
| Frame Color | Brown |
| Brand Name | Lorell |
| Manufacturer | Lorell |
| Product Name | Pine Wood Shelf Mirror |
| Manufacturer Part Number | 4496 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This mirror is made with a pine wood frame to stand out as an aesthetically beautiful decoration for nearly any room. Built-in shelf offers extra functionality and decoration to help bring it to life. Ready-to-hang design allows you to quickly display this mirror anywhere you choose.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Size | x 4" Length |
Lorell Pine Wood Shelf Mirror – 4″ Length – Gray – 1 Each
Additional information
| Brand | Lorell |
|---|---|
| Product Type | Mirror |
| Country Of Origin | Canada |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Frame Material | Pine Wood |
| Height | 37.5" |
| Width | 20.8" |
| Frame Color | Gray |
| Brand Name | Lorell |
| Manufacturer | Lorell |
| Product Name | Pine Wood Shelf Mirror |
| Manufacturer Part Number | 4495 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>This mirror is made with a pine wood frame to stand out as an aesthetically beautiful decoration for nearly any room. Built-in shelf offers extra functionality and decoration to help bring it to life. Ready-to-hang design allows you to quickly display this mirror anywhere you choose.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Size | x 4" Length |






