Coffee mate French Vanilla Gluten-Free Liquid Creamer – Single-Serve Tubs
Login to View Prices
37 in stock
SKU:
BSN65900CT
Categories: Memo / Subject Notebooks, Notebooks, Pads & Filler Paper
Business Source Plain Memo Pads – 100 Sheets – Plain – Glued – Unruled – 15 lb Basis Weight – 3″ x 5″ – White Paper – Chipboard Backing – 36 / Carton
Additional information
| Weight | 1.4900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 3.75 × 3.75 in |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Attribute12Name | No |
| Attribute15Name | Business Source |
| Attribute13Name | Business Source |
| Number of Sheets | 100 |
| Front Ruling Type | Attribute7Value |
| Binding Location | Attribute8Value |
| Attribute14Name | Chipboard Backing |
| Attribute1Name | Memo Pad |
| Attribute16Name | Plain Memo Pads |
| Packaged Quantity | 36 / Carton |
| Attribute3Name | Plain |
| Binding Type | Attribute10Value |
| Attribute17Name | 65900CT |
| Attribute11Name | No |
| Basis Weight | 15 lb |
| Attribute2Name | 3" x 5" |
| Country of Origin | Attribute9Value |
| Marketing Information | Attribute18Value |
| UPC | #N/A |
| MPN | 35170 |
| Brand | Business Source |
Be the first to review “Coffee mate French Vanilla Gluten-Free Liquid Creamer – Single-Serve Tubs” Cancel reply















Reviews
There are no reviews yet.