Coffee mate French Vanilla Gluten-Free Liquid Creamer – Pump Bottle
Login to View Prices
1191 in stock
SKU:
SOL46530
Categories: Paper Products & Dispensers, Paper Towels
Livi VPG Select Hard Wound Towel – 1 Ply – White – Fiber – Embossed, Absorbent, Hygienic, Strong – For Hand, Office Building, Restroom – 6 / Carton
Additional information
| Weight | 3.3400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.75 × 4.25 × 4.25 in |
| Recycled | Attribute8Value |
| Assembly Required | Attribute9Value |
| Brand Name | Attribute10Value |
| Attribute3Name | White |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Number of Plys | Attribute7Value |
| Attribute14Name | VPG Select |
| Attribute12Name | Solaris Paper |
| Attribute17Name | |
| Packaged Quantity | 6 / Carton |
| Attribute1Name | Paper Towel |
| Country of Origin | United States |
| Marketing Information | Attribute18Value |
| Attribute11Name | Strong |
| Attribute20Name | Germs Remover |
| Attribute16Name | 46530 |
| Attribute15Name | Restroom |
| Attribute13Name | VPG Select Hard Wound Towel |
| Core Diameter | 1.81" |
| Attribute2Name | Premium |
| UPC | #N/A |
| MPN | 31803 |
| Brand | Solaris Paper |
Be the first to review “Coffee mate French Vanilla Gluten-Free Liquid Creamer – Pump Bottle” Cancel reply















Reviews
There are no reviews yet.