Coffee mate French Vanilla Gluten-Free Liquid Creamer – Single-Serve Tubs
Login to View Prices
241 in stock
Genuine Joe Multifold Towels – 1 Ply – Multifold – 9.20″ x 9.40″ – White – Fiber – Embossed, Anti-contamination, Chlorine-free, Absorbent, Moisture Resistant, Interfolded – For Restroom, Public Facilities, Washroom – 250 Per Bundle – 60 / Pallet
Additional information
| Weight | 1.4900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.00 × 3.75 × 3.75 in |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Attribute13Name | Yes |
| Attribute12Name | 1 |
| Attribute15Name | 15% |
| Attribute2Name | Bundle |
| Attribute16Name | No |
| Product Material | Attribute10Value |
| Basis Weight | Attribute8Value |
| Application/Usage | Washroom |
| Product Color | Attribute9Value |
| Attribute3Name | Multifold |
| Attribute11Name | United States |
| Attribute17Name | Genuine Joe |
| Attribute14Name | 15% |
| Full Size | 9.20" x 9.40" |
| Attribute26Name | 15 lb |
| Attribute25Name | 60 / Pallet |
| Attribute24Name | <p>Multifold towels facilitate hands-free dispensing to help prevent cross-contamination. Interfolded towels encourage faster traffic and cleaner restrooms. Deeply embossed design offers thickness and preferable feel. Ideal for public environments. Each bundle includes 250 towels. One-ply towels are made from a high percentage of recycled fiber with post-consumer material that easily exceeds EPA guidelines.</p> |
| Attribute23Name | |
| Attribute22Name | 21100PL |
| Attribute20Name | Multifold Towels |
| Manufacturer | Genuine Joe |
| Quantity Per Container | Attribute7Value |
| Attribute1Name | Paper Towel |
| Environmental Certification | FSC |
| Features | Attribute18Value |
| UPC | #N/A |
| MPN | 35170 |
| Brand | Genuine Joe |


















Reviews
There are no reviews yet.