Business Source Single-ply 150′ Machine Paper Rolls – 2 1/4″ x 150 ft – 3 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 2 1/4" x 150 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Single-ply 150' Machine Paper Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31820 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Single-ply 150′ Machine Paper Rolls – 2 1/4″ x 150 ft – 3 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 2 1/4" x 150 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Single-ply 150' Machine Paper Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31820 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Single-ply 150′ Machine Paper Rolls – 2 1/4″ x 150 ft – 3 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 2 1/4" x 150 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Single-ply 150' Machine Paper Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31820 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Single-ply 150′ Machine Paper Rolls – 2 1/4″ x 150 ft – 3 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 2 1/4" x 150 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Single-ply 150' Machine Paper Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31820 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 3 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |









