Business Source 1-Ply 155 Adding Machine Paper Rolls
Login to View Prices
Business Source 1-Ply 155′ Adding Machine Paper Rolls – 1 3/4″ x 155 ft – 10 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 1 3/4" x 155 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1-Ply 155' Adding Machine Paper Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31826 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 10 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1-Ply 155 Adding Machine Paper Rolls
Login to View Prices
Business Source 1-Ply 155′ Adding Machine Paper Rolls – 1 3/4″ x 155 ft – 10 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 1 3/4" x 155 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1-Ply 155' Adding Machine Paper Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31826 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 10 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1-Ply 155 Adding Machine Paper Rolls
Login to View Prices
Business Source 1-Ply 155′ Adding Machine Paper Rolls – 1 3/4″ x 155 ft – 10 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 1 3/4" x 155 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1-Ply 155' Adding Machine Paper Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31826 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 10 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1-Ply 155 Adding Machine Paper Rolls
Login to View Prices
Business Source 1-Ply 155′ Adding Machine Paper Rolls – 1 3/4″ x 155 ft – 10 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 1 3/4" x 155 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1-Ply 155' Adding Machine Paper Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31826 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 10 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |









