Artistic Mobile Device Holder/Pencil Cup – 5.3″ Height x 3.1″ Width2.7″ Length – Desktop – Black – 1 Each
Additional information
| Brand | Artistic Products, LLC |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Product Color | Black |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.3" |
| Width | 3.1" |
| Brand Name | Artistic |
| Features | Durable |
| Length | 2.7" |
| Manufacturer | Artistic Products, LLC |
| Product Name | Mobile Device Holder/Pencil Cup |
| Application/Usage | Cell Phone |
| Finishing | Satin Black |
| Manufacturer Part Number | ART7986QN |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Pencil cup features an angled mobile phone holder to keep your device in reach and in clear view. Satin-black finish with slotted metal accents offers a sleek, contemporary style to blend flawlessly with any modern room. Sturdy, durable desk essential holds a wide variety of accessories with ease. Pencil cup is perfect for pencils, pens, markers, highlighters and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
Artistic Mobile Device Holder/Pencil Cup – 5.7″ Height x 3.6″ Width3.8″ Length – Desktop – Black – 1 Each
Additional information
| Brand | Artistic Products, LLC |
|---|---|
| Product Type | Desktop Organizer |
| Product Color | Black |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 5.7" |
| Width | 3.6" |
| Brand Name | Artistic |
| Features | Durable |
| Length | 3.8" |
| Manufacturer | Artistic Products, LLC |
| Product Name | Mobile Device Holder/Pencil Cup |
| Application/Usage | Cell Phone |
| Finishing | Satin Black |
| Manufacturer Part Number | ART7996QN |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Pencil cup features an angled mobile phone holder to keep your device in reach and in clear view. Satin-black finish with dotted metal accents offers a sleek, contemporary style to blend flawlessly with any modern room. Sturdy, durable desk essential holds a wide variety of accessories with ease. Pencil cup is perfect for pencils, pens, markers, highlighters and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |

















