Allsop Accutrack Slimline Mousepad – Graphite – (30201)
Login to View Prices
Allsop Accutrack Slimline Mousepad – Graphite – (30201) – 0.03″ x 8.80″ Dimension – Graphite – Anti-skid – 1 Pack – Mouse
Additional information
| Brand | Allsop, Inc |
|---|---|
| Product Type | Mouse Pad |
| Product Color | Graphite |
| Country Of Origin | Taiwan |
| Recycled | No |
| Post Consumer Waste% | 2000-01-01T06:00:00.000Z |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.03" |
| Width | 8.80" |
| Brand Name | Allsop |
| Durability | Anti-skid |
| Features | Non-skid Base |
| Length | 2001-08-01T05:00:00.000Z |
| Manufacturer | Allsop, Inc |
| Product Name | Accutrack Slimline Mousepad – Graphite – (30201) |
| Product Line | Accutrack |
| Application/Usage | Mouse |
| Manufacturer Part Number | 30201 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | Accutrack Slimline Mouse Pad provides a sleek design with a smooth, hard surface for optimal mousing. Ultra-thin mouse pad is low-profile and blends into your desk. Nonskid base keeps the pad in place. |
| Packaged Quantity | 1 |
| Limited Warranty | 90 Day |
| Weight (Approximate) | 2.24 oz |











