Advantus Plastic Weave Bins – 4.8″ Height x 10.5″ Width x 13.3″ Depth – Desktop – Secure Grip – Black – Plastic – 2 Each
Additional information
| Brand | Advantus Corp |
|---|---|
| Product Type | Desktop Storage Bin |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 4.8" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 13.3" |
| Brand Name | Advantus |
| Features | Secure Grip |
| Manufacturer | Advantus Corp |
| Product Name | Plastic Weave Bins |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 40327 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Elegantly designed weave bin is perfect for storing items in your home or office. Durable plastic construction reliably contains a large variety of items. Side handles provide a secure grip for easy transportation. Bin can be used to hold CDs, DVDs, office supplies, hardware and more.</p> |
| Packaged Quantity | 2 Each |
| Limited Warranty | 90 Day |
Advantus Plastic Weave Bins – 4″ Height x 7.3″ Width x 10″ Depth – Desktop – Secure Grip – Black – Plastic – 3 Each
Additional information
| Brand | Advantus Corp |
|---|---|
| Product Type | Desktop Storage Bin |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Placement | Desktop |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 2001-04-01T06:00:00.000Z |
| Width | 7.3" |
| Depth | 2001-10-01T05:00:00.000Z |
| Brand Name | Advantus |
| Features | Secure Grip |
| Manufacturer | Advantus Corp |
| Product Name | Plastic Weave Bins |
| Application/Usage | Office Supplies |
| Manufacturer Part Number | 40326 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Elegantly designed weave bin is perfect for storing items in your home or office. Durable plastic construction reliably contains a large variety of items. Side handles provide a secure grip for easy transportation. Bin can be used to hold CDs, DVDs, office supplies, hardware and more.</p> |
| Packaged Quantity | 3 Each |
| Limited Warranty | 90 Day |















