Business Source Two-hole Metal Punch – 2 Punch Head(s) – 60 Sheet of 20lb Paper – 1/4″ Punch Size – Black, Gray
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Gray |
| Product Material | Metal |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 2 |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 60 Sheet of 20lb Paper |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Rubber Feet Base |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Two-hole Metal Punch |
| Manufacturer Part Number | 62896 |
| Marketing Information | <p>Two-hole metal punch features an innovative, stylish two-tone design and plastic paper gauge. Use to punch 1/4" holes in up to 60 sheets of 20 lb. paper. Rubber base protects worksurface.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Two-hole Metal Punch – 2 Punch Head(s) – 60 Sheet of 20lb Paper – 1/4″ Punch Size – Black, Gray
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Gray |
| Product Material | Metal |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 2 |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 60 Sheet of 20lb Paper |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Rubber Feet Base |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Two-hole Metal Punch |
| Manufacturer Part Number | 62896 |
| Marketing Information | <p>Two-hole metal punch features an innovative, stylish two-tone design and plastic paper gauge. Use to punch 1/4" holes in up to 60 sheets of 20 lb. paper. Rubber base protects worksurface.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Two-hole Metal Punch – 2 Punch Head(s) – 60 Sheet of 20lb Paper – 1/4″ Punch Size – Black, Gray
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Gray |
| Product Material | Metal |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 2 |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 60 Sheet of 20lb Paper |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Rubber Feet Base |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Two-hole Metal Punch |
| Manufacturer Part Number | 62896 |
| Marketing Information | <p>Two-hole metal punch features an innovative, stylish two-tone design and plastic paper gauge. Use to punch 1/4" holes in up to 60 sheets of 20 lb. paper. Rubber base protects worksurface.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source Two-hole Metal Punch – 2 Punch Head(s) – 60 Sheet of 20lb Paper – 1/4″ Punch Size – Black, Gray
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Manual Hole Punch |
| Additional Warranty Informati | <p>LIMITED ONE YEAR</p> |
| Product Color | Gray |
| Product Material | Metal |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Punch Heads | 2 |
| Punch Size | 2001-01-04T06:00:00.000Z |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Paper Punch Capacity | 60 Sheet of 20lb Paper |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Rubber Feet Base |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | Two-hole Metal Punch |
| Manufacturer Part Number | 62896 |
| Marketing Information | <p>Two-hole metal punch features an innovative, stylish two-tone design and plastic paper gauge. Use to punch 1/4" holes in up to 60 sheets of 20 lb. paper. Rubber base protects worksurface.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | 1 Year |








