Business Source 1-Ply Pack Adding Machine Rolls – 3″ x 165 ft – 12 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 3" x 165 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1-Ply Pack Adding Machine Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31827 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1-Ply Pack Adding Machine Rolls – 3″ x 165 ft – 12 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 3" x 165 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1-Ply Pack Adding Machine Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31827 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1-Ply Pack Adding Machine Rolls – 3″ x 165 ft – 12 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 3" x 165 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1-Ply Pack Adding Machine Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31827 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |
Business Source 1-Ply Pack Adding Machine Rolls – 3″ x 165 ft – 12 / Pack – SFI – Lint-free
Additional information
| Brand | Business Source |
|---|---|
| Product Type | Receipt Paper |
| Sheet Size | 3" x 165 ft |
| Environmental Certification | SFI |
| Product Color | White |
| Product Material | Paper |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Business Source |
| Features | Lint-free |
| Manufacturer | Business Source |
| Product Name | 1-Ply Pack Adding Machine Rolls |
| Manufacturer Part Number | 31827 |
| Marketing Information | <p>Single Ply Adding Machine Rolls are ideal for use in adding machines, calculators, and cash registers. Made with premium quality, lint-free, white bond paper. Each roll has an end-of-roll indicator.</p> |
| Packaged Quantity | 12 / Pack |
| Limited Warranty | 1 Year |










