WD-40 2000 Flushes Automatic Toilet Bowl Cleaner
Login to View Prices
33 in stock
SKU:
KCC58040CT
Categories: Cleaners & Disinfectants, Cleaning Wipes
KIMTECH Prep Surface Sanitizer Wipes – Wipe – 12″ Width x 12″ Length – 30 / Canister – 8 / Carton – White
Additional information
| Weight | 45.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.60 × 7.90 × 7.30 in |
| Assembly Required | Attribute9Value |
| Attribute1Name | Surface Cleaner |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Recycled | Attribute7Value |
| Post-consumer-waste% | Attribute8Value |
| Attribute11Name | KIMTECH |
| Attribute12Name | Pre-moistened |
| Attribute16Name | 58040CT |
| Attribute14Name | Prep Surface Sanitizer Wipes |
| Packaged Quantity | 8 / Carton |
| Attribute20Name | Bacteria Remover |
| Attribute2Name | Canister |
| Attribute17Name | |
| Weight (Approximate) | 2.30 lb |
| Cleaner Type | Attribute10Value |
| Product Color | White |
| Attribute15Name | Nonporous Surface |
| Country of Origin | United States |
| Attribute3Name | 12" Width x 12" Length |
| Marketing Information | Attribute18Value |
| Attribute13Name | Kimberly-Clark Corporation |
| UPC | #N/A |
| MPN | 201020CT |
| Brand | Kimberly-Clark Corporation |
Be the first to review “WD-40 2000 Flushes Automatic Toilet Bowl Cleaner” Cancel reply






















Reviews
There are no reviews yet.