WD-40 2000 Flushes Automatic Toilet Bowl Cleaner
Login to View Prices
33 in stock
Roaring Spring Lefty 3 Subject College Ruled Left Handed Spiral Notebook – 120 Sheets – 240 Pages – Printed – Spiral Bound – Both Side Ruling Surface – Red Margin – 3 Hole(s) – 15 lb Basis Weight – 56 g/m² Grammage – 11″ x 9″ – 0.55″ x 9″ x 11″ – White Paper – 24 / Carton
Additional information
| Weight | 45.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.60 × 7.90 × 7.30 in |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Sheet Color | Attribute9Value |
| Basis Weight | Attribute10Value |
| Attribute11Name | 56 g/m² |
| Attribute32Name | 24 / Carton |
| Cover Material | Attribute7Value |
| Cover Color | Attribute8Value |
| Attribute2Name | 11" x 9" |
| Width | 9" |
| Attribute24Name | 11" |
| Attribute25Name | Roaring Spring Paper Products |
| Attribute22Name | Roaring Spring |
| Attribute27Name | Bulk |
| Attribute23Name | Coil Locked |
| Country of Origin | Attribute18Value |
| Attribute16Name | Red |
| Attribute14Name | 0.28" |
| Attribute13Name | Both Side |
| Binding Type | Spiral Bound |
| Number of Holes Punched | 3 |
| Attribute12Name | 120 |
| Attribute1Name | Notebook |
| Product Condition | New |
| Attribute31Name | <p>With the wire binding on the right side, these Left-Handed Three-subject Notebooks are perfect for left-handed note-takers. Use the double pocket under the front cover for storing loose paper. Smooth, white, 15 lb. writing paper is college-ruled with a red margin line. Ends of the spiral wire are coil-locked for snag-proof performance. Covers are printed on Saranac board and come in assorted colors. Each 9" x 11" book contains 120 sheets of perforated paper.</p> |
| Attribute29Name | 13506cs |
| Attribute28Name | Lefty |
| Attribute17Name | Side |
| Attribute26Name | Lefty 3 Subject College Ruled Left Handed Spiral Notebook |
| Attribute20Name | 0.55" |
| Attribute3Name | Printed |
| Attribute15Name | College Ruled |
| Attribute30Name | |
| UPC | #N/A |
| MPN | 201020CT |
| Brand | Roaring Spring Paper Products |
























Reviews
There are no reviews yet.