Ergonomic toilet brush for professional cleaning, featuring a 26″ handle for improved worker safety and reduced bending.Package Includes: (2) Swab Heads
Additional information
| Weight | 4.3000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.33 × 6.00 × 4.50 in |
| Global Product Type | Toilet Bowl Mops |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Package Includes | (2) Swab Heads |
| Color(s) | Gray/Red/White |
| Handle Material(s) | Plastic |
| Handle Length | 26" |
| Ship Class Code | B |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 761475619028 |
| MPN | BSCOR |
| Brand | Unger® |















Reviews
There are no reviews yet.