SU418A (CLTR659) Drum Unit, 40,000 Page-Yield, Black
Login to View Prices
Out of stock
SKU:
SASSU418A
Categories: Printing Supplies, Technology
Delivers reliable performance. Easy to install and convenient to replace.Note: This is a non-returnable item.
Additional information
| Weight | 2.1120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.60 × 17.60 × 5.20 in |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Page-Yield | 40,000 |
| Ship Class Code | G |
| OEM/Compatible | OEM |
| Remanufactured | No |
| Color(s) | Black |
| Device Types | Laser Printer |
| Market Indicator (Cartridge | CLTR659 |
| For Use With | Samsung CLX-8650ND, 8640ND |
| Global Product Type | Drum Units |
| Supply Type | Drum Unit |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 191628445264 |
| MPN | SU418A |
| Brand | Samsung |
Be the first to review “SU418A (CLTR659) Drum Unit, 40,000 Page-Yield, Black” Cancel reply









Reviews
There are no reviews yet.