Student Crown, Birthday, 14.5 x 5.13, Assorted Colors, 30/Pack
Login to View Prices
Colorful crown lets your student feel royally special. Space for personalizing.Package Includes: (30) Elastic Bands
Additional information
| Weight | 0.6000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.10 × 5.50 × 0.50 in |
| Product Compostability Indi | N |
| Product Biodegradability in | 0 |
| Ship Class Code | M |
| Height | 5.13" |
| Global Product Type | Student Awards |
| Package Includes | (30) Elastic Bands |
| Theme | Birthday |
| Color Family | Multicolor |
| Color(s) | Multicolor |
| Shape | Crown |
| Width | 14.5" |
| Post-Consumer Recycled Cont | 0% |
| Pre-Consumer Recycled Conte | 0% |
| Total Recycled Content Perc | 0% |
| UPC | 044222305512 |
| MPN | 101100 |
| Brand | Carson-Dellosa Education |












Reviews
There are no reviews yet.