Seco Cart/Trolley Lid – Rectangular – Plastic – 1 Each – Black
Additional information
| Brand | Stewart Superior |
|---|---|
| Product Type | Cart Lid |
| Product Color | Black |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | China |
| Shape | Rectangular |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 0.5" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 14.9" |
| Brand Name | Seco |
| Features | Rain Resistant |
| Compatibility | <ul> <li>SECO Pack and Roll Folding Shopping/Utility Carts</li> <li>SECO/Stewart Superior zy-lc Carts</li> </ul> |
| Manufacturer | Stewart Superior |
| Product Name | Cart/Trolley Lid |
| Application/Usage | Trolley |
| Manufacturer Part Number | SF2001 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Use this Cart/Trolley Lid for the SECO Pack and Roll Folding Shopping/Utility Cart and other SECO/Stewart Superior zy-lc carts. It provides protection from rain or spills. Lid is made of heavy-duty plastic.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |

