Scholastic Doodle Teaching Planner – Academic – Multi – 11.1″ Height x 9.9″ Width – 1 Each
Additional information
| Brand | Scholastic |
|---|---|
| Product Type | Planner |
| Planner/Diary Type | Academic |
| Product Color | Multi |
| Country Of Origin | Hong Kong |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 11.1" |
| Width | 9.9" |
| Brand Name | Scholastic |
| Length | 0.9" |
| Manufacturer | Scholastic |
| Product Name | Doodle Teaching Planner |
| Product Line | Doodle |
| Manufacturer Part Number | 1338092928 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Make this Teacher Coloring Planner as unique as you are with full pages and doodles to color throughout the year for a fun way to combine organization and relaxation. Express your creativity as you organize your teaching schedule with monthly and weekly planning pages, a student roster, birthday and holiday pages, and more.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |



