Rubbermaid Commercial Untouchable Single Stream Recycling Container Combo Lids
Login to View Prices
Rubbermaid Commercial Untouchable Single Stream Recycling Container Combo Lids – Square – Plastic – 4 / Carton – Blue
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Container Lid |
| Product Color | Blue |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Square |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 3.3" |
| Width | 16" |
| Depth | 16" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Recyclable |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Untouchable Single Stream Recycling Container Combo Lids |
| Product Line | Untouchable |
| Application/Usage | Recycling Container |
| Manufacturer Part Number | 1788374CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Slotted, recycling top offers easy hygienic access for disposal of recyclables. Attach to Rubbermaid Untouchable Square Recycling Containers to allow hands-free disposal. Top is made of durable plastic.</p> |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |
Rubbermaid Commercial Untouchable Single Stream Recycling Container Combo Lids
Login to View Prices
Rubbermaid Commercial Untouchable Single Stream Recycling Container Combo Lids – Square – Plastic – 4 / Carton – Blue
Additional information
| Brand | Rubbermaid Commercial Products |
|---|---|
| Product Type | Container Lid |
| Product Color | Blue |
| Product Material | Plastic |
| Country Of Origin | United States |
| Shape | Square |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 3.3" |
| Width | 16" |
| Depth | 16" |
| Brand Name | Rubbermaid Commercial |
| Features | Recyclable |
| Manufacturer | Rubbermaid Commercial Products |
| Product Name | Untouchable Single Stream Recycling Container Combo Lids |
| Product Line | Untouchable |
| Application/Usage | Recycling Container |
| Manufacturer Part Number | 1788374CT |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Slotted, recycling top offers easy hygienic access for disposal of recyclables. Attach to Rubbermaid Untouchable Square Recycling Containers to allow hands-free disposal. Top is made of durable plastic.</p> |
| Packaged Quantity | 4 / Carton |











