Preference Preference Interfold Toilet Paper – 2 Ply – Interfolded – 4″ x 5″ – White – Durable – For Office Building, School, Public Facilities – 60 / Carton
Additional information
| Brand | Georgia Pacific Corp. |
|---|---|
| Product Type | Bathroom Tissue |
| Fold Type | Interfolded |
| Full Size | 4" x 5" |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Plys | 2 |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Preference |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Georgia Pacific Corp. |
| Product Name | Preference Interfold Toilet Paper |
| Application/Usage | Public Facilities |
| Manufacturer Part Number | 0101-01-01T05:50:36.000Z |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Two-ply bathroom tissue features an interfolded design that dispenses one tissue at a time to give your customers control over the amount of tissue they need and reduce waste. Durable material provides reliable performance and a cost-efficient choice for high-traffic areas. Bathroom tissue is perfect for office buildings, public facilities, schools and more.</p> |
| Packaged Quantity | 60 / Carton |
Preference Preference Interfold Toilet Paper – 2 Ply – Interfolded – 4″ x 5″ – White – Durable – For Office Building, School, Public Facilities – 60 / Carton
Additional information
| Brand | Georgia Pacific Corp. |
|---|---|
| Product Type | Bathroom Tissue |
| Fold Type | Interfolded |
| Full Size | 4" x 5" |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Plys | 2 |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Preference |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Georgia Pacific Corp. |
| Product Name | Preference Interfold Toilet Paper |
| Application/Usage | Public Facilities |
| Manufacturer Part Number | 0101-01-01T05:50:36.000Z |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Two-ply bathroom tissue features an interfolded design that dispenses one tissue at a time to give your customers control over the amount of tissue they need and reduce waste. Durable material provides reliable performance and a cost-efficient choice for high-traffic areas. Bathroom tissue is perfect for office buildings, public facilities, schools and more.</p> |
| Packaged Quantity | 60 / Carton |
Preference Preference Interfold Toilet Paper – 2 Ply – Interfolded – 4″ x 5″ – White – Durable – For Office Building, School, Public Facilities – 60 / Carton
Additional information
| Brand | Georgia Pacific Corp. |
|---|---|
| Product Type | Bathroom Tissue |
| Fold Type | Interfolded |
| Full Size | 4" x 5" |
| Product Color | White |
| Country Of Origin | China |
| Number Of Plys | 2 |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Preference |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Georgia Pacific Corp. |
| Product Name | Preference Interfold Toilet Paper |
| Application/Usage | Public Facilities |
| Manufacturer Part Number | 0101-01-01T05:50:36.000Z |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Two-ply bathroom tissue features an interfolded design that dispenses one tissue at a time to give your customers control over the amount of tissue they need and reduce waste. Durable material provides reliable performance and a cost-efficient choice for high-traffic areas. Bathroom tissue is perfect for office buildings, public facilities, schools and more.</p> |
| Packaged Quantity | 60 / Carton |









