Nexel® 4 Shelf Truck Stainless Steel 60″”W x 18″”D x 69″”H Polyurethane Swivel Casters
Login to View Prices
Additional information
| Weight | 95.2900 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.00 × 63.00 × 3.00 in |
| Hazmat Indicator | N |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Proposition65 Key CA | N |
| Flag Returnable | Y |
| Min Qty | 1 |
| Truck Parcel | PARCEL |
| Material | Material |
| Color | Gray |
| UNSPSC | 24101511 |
| Fob Origin | Origin |
| Leadtime | Leadtime |
| MPN | 189448A |
| Brand | Global Industrial |


Reviews
There are no reviews yet.