microMICR MICR Toner Cartridge – Alternative for HP 64A
Login to View Prices
microMICR MICR Toner Cartridge – Alternative for HP 64A – Laser – 10000 Pages – Black – 1 Each MCMMICRTHN64A microMICR MICR Toner Cartridge – Alternative for HP 64A microMICR MICR Toner Cartridge – Alternative for HP 64A – Laser – 10000 Pages – Black – 1 Each…
microMICR MICR Toner Cartridge – Alternative for HP 64A – Laser – 10000 Pages – Black – 1 Each
Additional information
| Weight | 6.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.00 × 13.00 × 8.00 in |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Assembly Required | Attribute8Value |
| Brand Name | Attribute9Value |
| Recycled | Attribute7Value |
| Attribute13Name | Black |
| Compatible to OEM Brand | HP |
| Attribute16Name | |
| Attribute3Name | CC364A |
| Attribute12Name | MICR Toner Cartridge – Alternative for HP 64A |
| Attribute15Name | MICR-THN-64A |
| Attribute17Name | <p>MICR toner cartridge is designed for use with HP LaserJet P4014, P4015 and P4515 series printers. Cartridge contains magnetic image character-recognition ink for security purposes in printing checks. Cartridge is estimated to yield 10,000 pages at 5 percent coverage.</p> |
| Attribute11Name | microMICR Corporation |
| Compatibility | Attribute10Value |
| Attribute2Name | 10000 Pages |
| Attribute14Name | Laser |
| Attribute1Name | Toner Cartridge |
| Packaged Quantity | Attribute18Value |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 814006000000 |
| MPN | MICR-THN-64A |
| Brand | microMICR Corporation |















Reviews
There are no reviews yet.