Kantek Acrylic Note Pad Holder – Support 3″ x 3″ Media – 1.5″ x 3.9″ x 3.9″ x – Acrylic – 1 Each – Clear – Non-skid Feet
Additional information
| Brand | Kantek, Inc |
|---|---|
| Product Type | Notepad Holder |
| Media Size Supported | 3" x 3" |
| Product Color | Clear |
| Product Material | Acrylic |
| Country Of Origin | China |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 3.9" |
| Brand Name | Kantek |
| Features | Non-skid Feet |
| Manufacturer | Kantek, Inc |
| Product Model | AD105 |
| Product Name | Acrylic Note Pad Holder |
| Application/Usage | Memo |
| Manufacturer Part Number | AD105 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Acrylic Notepad Holder is made with polished acrylic to combine elegance and durability. Clear material is a great desk accessory that blends in with any decor. Nonskid feet keep it securely on your desk. Holder stores standard, 3" x 3" memo pads (not included).</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |













