Jonti-Craft Imagination Station Curtains – Accessory For Puppet Stand – 1 Each – Red
Additional information
| Brand | Jonti-Craft, Inc |
|---|---|
| Product Type | Puppet Stand Curtain |
| Environmental Certification | GREENGUARD Gold |
| Accessory For | Puppet Stand |
| Product Color | Red |
| Country Of Origin | United States |
| Recycled | No |
| Assembly Required | Yes |
| Height | 18.5" |
| Width | 26" |
| Brand Name | Jonti-Craft |
| Manufacturer | Jonti-Craft, Inc |
| Product Name | Imagination Station Curtains |
| Manufacturer Part Number | 0723JC |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Curtains are designed for use with Jonti-Craft Imagination Stations. These curtains turn your Imagination Station into a stage, store, drive-up window and more. Looped end easily fits onto the curtain rod for quick installation.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Limited Warranty | Lifetime |
| Additional Information | <p>Greenguard Certified</p> |
| Weight (Approximate) | 1 lb |











