JBG-10A 10″” SHOP GRINDER & JPS-2A STAND
Additional information
| Weight | 218.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.00 × 1.00 × 10.00 in |
| Hazmat Indicator | N |
| Proposition65 Key CA | Y |
| Sales Min Quantity | 1 |
| Package Quantity | 1 |
| Lead Time | Leadtime |
| Minimum Quantity | 1 |
| Flag Returnable | Y |
| Fob Origin | TN |
| Truck Parcel | TRUCK |
| UNSPSC | 23242607 |
| Country of Origin | CN |
| UPC | 731325376869 |
| MPN | 577103K |
| Brand | JET Equipment |






Reviews
There are no reviews yet.