Integra .7mm Premium Gel Ink Stick Pens – 0.7 mm Pen Point Size – Black Gel-based Ink – Metal Tip – 1 Dozen
Additional information
| Brand | Integra |
|---|---|
| Product Type | Gel Pen |
| Pen Point Size | 0.7 mm |
| Tip Material | Metal |
| Clip Material | Metal |
| Product Material | Metal |
| Country Of Origin | China |
| Ink Color | Black |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Integra |
| Features | Water Resistant |
| Manufacturer | Integra |
| Product Name | .7mm Premium Gel Ink Stick Pens |
| Refillable | No |
| Ink Type | Gel-based |
| Manufacturer Part Number | 39059 |
| Marketing Information | <p>Premium Gel Pens offer comfortable rubber grips and tough metal ball tips. Permanent, water-resistant gel ink provides a consistently smooth write. Include chrome metal clips and tips. Nonrefillable.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Dozen |
| Limited Warranty | 1 Year |
Integra .7mm Premium Gel Ink Stick Pens – 0.7 mm Pen Point Size – Black Gel-based Ink – Metal Tip – 1 Dozen
Additional information
| Brand | Integra |
|---|---|
| Product Type | Gel Pen |
| Pen Point Size | 0.7 mm |
| Tip Material | Metal |
| Clip Material | Metal |
| Product Material | Metal |
| Country Of Origin | China |
| Ink Color | Black |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Integra |
| Features | Water Resistant |
| Manufacturer | Integra |
| Product Name | .7mm Premium Gel Ink Stick Pens |
| Refillable | No |
| Ink Type | Gel-based |
| Manufacturer Part Number | 39059 |
| Marketing Information | <p>Premium Gel Pens offer comfortable rubber grips and tough metal ball tips. Permanent, water-resistant gel ink provides a consistently smooth write. Include chrome metal clips and tips. Nonrefillable.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Dozen |
| Limited Warranty | 1 Year |
Integra .7mm Premium Gel Ink Stick Pens – 0.7 mm Pen Point Size – Black Gel-based Ink – Metal Tip – 1 Dozen
Additional information
| Brand | Integra |
|---|---|
| Product Type | Gel Pen |
| Pen Point Size | 0.7 mm |
| Tip Material | Metal |
| Clip Material | Metal |
| Product Material | Metal |
| Country Of Origin | China |
| Ink Color | Black |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Integra |
| Features | Water Resistant |
| Manufacturer | Integra |
| Product Name | .7mm Premium Gel Ink Stick Pens |
| Refillable | No |
| Ink Type | Gel-based |
| Manufacturer Part Number | 39059 |
| Marketing Information | <p>Premium Gel Pens offer comfortable rubber grips and tough metal ball tips. Permanent, water-resistant gel ink provides a consistently smooth write. Include chrome metal clips and tips. Nonrefillable.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Dozen |
| Limited Warranty | 1 Year |
Integra .7mm Premium Gel Ink Stick Pens – 0.7 mm Pen Point Size – Black Gel-based Ink – Metal Tip – 1 Dozen
Additional information
| Brand | Integra |
|---|---|
| Product Type | Gel Pen |
| Pen Point Size | 0.7 mm |
| Tip Material | Metal |
| Clip Material | Metal |
| Product Material | Metal |
| Country Of Origin | China |
| Ink Color | Black |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Brand Name | Integra |
| Features | Water Resistant |
| Manufacturer | Integra |
| Product Name | .7mm Premium Gel Ink Stick Pens |
| Refillable | No |
| Ink Type | Gel-based |
| Manufacturer Part Number | 39059 |
| Marketing Information | <p>Premium Gel Pens offer comfortable rubber grips and tough metal ball tips. Permanent, water-resistant gel ink provides a consistently smooth write. Include chrome metal clips and tips. Nonrefillable.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Dozen |
| Limited Warranty | 1 Year |













