Huron 2-tier Book Rack – 2 Compartment(s) – 2 Tier(s) – 20″ Height x 29″ Width x 10.3″ Depth – Durable – Black – Steel – 1 Each
Additional information
| Brand | Huron |
|---|---|
| Product Type | Book Rack |
| Number Of Tiers | 2 |
| Total Number Of Compartments | 2 |
| Product Color | Black |
| Product Material | Steel |
| Country Of Origin | China |
| Orientation | Horizontal |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Height | 20" |
| Width | 29" |
| Depth | 10.3" |
| Brand Name | Huron |
| Features | Durable |
| Manufacturer | Huron |
| Product Name | 2-tier Book Rack |
| Application/Usage | Paper |
| Manufacturer Part Number | HASZ0177 |
| Manufacturer Website Address | |
| Marketing Information | <p>Keep you books and important paperwork organized with this contemporary, Two-Tier Book Rack. Place on the surface of your desk, table or counter for easy access. Use the two levels to store your books and paperwork. Organizer is made of long-lasting, durable steel. Use alone or mixed and matched with other coordinating Huron accessories.</p> |
| Packaged Quantity | 1 Each |













