HP 824A (CB387A) Magenta Original LaserJet Image Drum – Single Pack
Login to View Prices
HP 824A (CB387A) Magenta Original LaserJet Image Drum – Single Pack – Laser Print Technology – 23000 – 1 Each HEWCB387A HP 824A (CB387A) Magenta Original LaserJet Image Drum – Single Pack HP 824A (CB387A) Magenta Original LaserJet Image Drum – Single Pack…
HP 824A (CB387A) Magenta Original LaserJet Image Drum – Single Pack – Laser Print Technology – 23000 – 1 Each
Additional information
| Weight | 8.5000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.00 × 12.70 × 6.50 in |
| Recycled | No |
| Attribute64Name | Attribute64Value |
| Attribute62Name | Attribute62Value |
| Attribute4Name | Attribute4Value |
| Brand Name | Attribute8Value |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Attribute12Name | CB385A/386A/387A Image Drums |
| Attribute15Name | Laser |
| Attribute16Name | CB387A |
| Compatibility | Attribute10Value |
| Packing | Attribute9Value |
| Attribute3Name | Design for the Environment (DfE) |
| Attribute13Name | Printer |
| Attribute1Name | Imaging Drum |
| Attribute17Name | |
| Country of Origin | Japan |
| Attribute11Name | HP Inc. |
| Marketing Information | Attribute18Value |
| Attribute2Name | <p>This HP product is warranted to be free from defects in materials and workmanship</p> |
| Assembly Required | Attribute7Value |
| Attribute14Name | Magenta |
| UPC | #N/A |
| MPN | CB387A |
| Brand | HP Inc. |























Reviews
There are no reviews yet.